BASKİ Balıkesir Su Kesintisi Sorgulama

Balıkesir ilinde planlı ve plansız, arıza ve kesinti olan bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

AYVALIK

28/09/2017 Perşembe günü 08:00-20:00 saatleri arasında Aliçetinkaya Mah., Fethiye Mah., Hamdibey Mah., Hayrettinpaşa Mah., Kazımkarabekir Mah., Mithatpaşa Mah., Namıkkemal Mah., Sahilkent Mah., Sakarya Mah., Sefa Çamlık Mah., İsmetpaşa Mah., Fevzipaşa – Vehbibey Mah., Zekibey Mah. 150 Evler Mah., Yeni Mah. ve Gazikemalpaşa Mahallelerinde yapılacak olan çalışma nedeniyle kısmi su kesintisi yapılacaktır.

GÖNEN

20.09.2017 10:30 civarında Gündoğdu Mah., Altay Mah., Malkoç Mah., Plevne Mah., Tırnova Mah., Kurtuluş Mah., Akçaali Mah., Rüstem Mah., Reşadiye Mah. ve Karşıyaka Mahallelerinde yapılacak olan çalışma nedeniyle kısmi su kesintisi yapılacaktır.

BASKİ İnternet sitesinden sorgulama yapmak için tıklayınız.


Balıkesir su ve kanalizasyon işleri daima çevresine ve doğasına duyarlılık göstererek ekonomik ve etkili su yönetimi uygulamaktadır. Balıkesir su arıza sorgulaması yapmak istiyorsanız; Alo 185'i arayarabilirsiniz. Bu bölümden Balıkesir su arıza sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Yukarıda verilmiş olan link üzerinden Balıkesir ili su kesintisi sorgulaması yapmanız mümkündür. Balıkesir ilinde meydana gelebilecek planlı veya plansız arızalar, bakım çalışmaları açıklaması yapılmıştır. Müşteri hizmetleri veya genel müdürlük iletişim numaralarından bölgenizde bulunan su arızalarını ve çalışmalarını öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük telefonu: 444 1 185

Genel Müdürlük Adres bilgisi: Akıncılar Mah. Cumalı Cd. No:2/1 Karesi BALIKESİR

Müşteri Hizmetleri Telefonu: Alo 185

Fatura Ödeme

Balıkesir Su Faturası Ödeme

Kategori: Su Kesintileri Sorgulama Balıkesir Su Kesintisi Sorgulama