Koski Konya Su Kesintisi Sorgulama


Konya ilinde planlı ve plansız, arıza ve kesinti olan bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Meram

27.03.2012 ile 27.04.2012 tarihleri arasında Çandır Mahallesi Eski Meram Caddesinin ( Meram Eski Yol) Aygın sokak kesişiminden Vali Konağına kadar olan kısımda, Eski Meram Caddesinin çalışma yapılacak kısmı üzerinde, bağlanan sokaklarda ve çevresinde gün içerisinde yapılacak olan çalışma nedeniyle kısmi su kesintisi yapılacaktır.

Karatay

27.03.2012 ile 10.04.2012 tarihleri arasında Erenler Mahallesi Keçeciler Caddesinin Kordonboyu sokak kesişiminden (Y.İzettin Horosanlı İ.Ö.O.) Dalyan Sokağa kadar olan kısımda, Keçeciler Caddesinin çalışma yapılacak kısmı üzerinde, bağlanan sokaklarda ve çevresinde gün içerisinde yapılacak olan çalışma nedeniyle kısmi su kesintisi yapılacaktır.

Konya Koski İnternet sitesinden sorgulama yapmak için tıklayınız.


ALO 185 Çağrı Merkezini arayarak, 7 gün 24 saat, 185 nolu telefondan  şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz. Koski su kesintisi sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda verilmiş olan link üzerinden Konya ili su kesintisi sorgulaması yapmanız mümkündür. Konya ilinde meydana gelebilecek planlı veya plansız arızalar, bakım çalışmaları açıklaması yapılmıştır. Arızanın nereden geldiğine emin olun ve bizlerle iletişime geçin. Sorunlarınız en kısa süre içerisinde çözülecektir. Yukarıda belirtilmekte olan numaralar üzerinden Koski su arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Su, Kanalizasyon şikayetlerinize kısa süre içerisinde müdahale edilecektir.

KOSKİ İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük telefonu: 0 332 221 61 00

Genel Müdürlük Adres bilgisi: Nişantaş Mah. Vatan Cad. No:2/A 42060 Selçuklu/KONYA

Müşteri Hizmetleri Telefonu: ALO 185

Fatura Ödeme

Konya KOSKİ Su Faturası Ödeme


Kategori: Su Kesintileri Sorgulama Konya Su Kesintisi Sorgulama