ÇANAKKALE MERKEZ Su Kesintisi Sorgulama

ÇANAKKALE MERKEZ ilçesinde su kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimi yapmak veya mevcut planlı kesintilerin listesini aşağıdaki alandan inceleyerek öğrenebilirsiniz. ÇANAKKALE MERKEZ su telefonu bulunmaktadır.

ÇANAKKALE MERKEZ su kesintisi sorgulamasını kurum internet sitesinden yapmak için tıklayınız.

Kesinti sorgulama işlemlerini ÇANAKKALE MERKEZ Alo 185 Su Arıza telefon numarasını arayarak sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

İçerik: ÇANAKKALE MERKEZ ilçesindeki son dakika su kesintilerini yukarı verilen bağlantıdan öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Planlı ve plansız oluşan ÇANAKKALE MERKEZ ilçesindeki arızalar, su kesintileri ve bakım, onarım çalışmaları açıklanmaktadır.

Müşteri hizmetleri telefon bilgisi: 185

Tüm Su, Kanalizasyon ile ilgili arıza ve şikayetlerinize daha hızlı bir şekilde müdahale edilebilmesi için yukarı belirtilen müşteri hizmetleri numaralarını arayabilirsiniz. ÇANAKKALE MERKEZ için arıza takip ve arıza bildirimi yapabilirsiniz. Ayrıca aboneliğiniz ile ilgili fatura ve borç görüntüleme ve diğer sorgulama işlemlerini online yapabilirsiniz.

Açıklamalar: ÇANAKKALE MERKEZ Su Kesintisi Sorgulama, ÇANAKKALE MERKEZ Su Arızaları bildirimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.