GÜMÜŞHANE MERKEZ Su Kesintisi Sorgulama

GÜMÜŞHANE MERKEZ ilçesinde su kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimi yapmak veya mevcut planlı kesintilerin listesini aşağıdaki alandan inceleyerek öğrenebilirsiniz. GÜMÜŞHANE MERKEZ su telefonu bulunmaktadır.

GÜMÜŞHANE MERKEZ su kesintisi sorgulamasını kurum internet sitesinden yapmak için tıklayınız.

Kesinti sorgulama işlemlerini GÜMÜŞHANE MERKEZ Alo 185 Su Arıza telefon numarasını arayarak sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

İçerik: GÜMÜŞHANE MERKEZ ilçesindeki son dakika su kesintilerini yukarı verilen bağlantıdan öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. Planlı ve plansız oluşan GÜMÜŞHANE MERKEZ ilçesindeki arızalar, su kesintileri ve bakım, onarım çalışmaları açıklanmaktadır.

Müşteri hizmetleri telefon bilgisi: 185

Tüm Su, Kanalizasyon ile ilgili arıza ve şikayetlerinize daha hızlı bir şekilde müdahale edilebilmesi için yukarı belirtilen müşteri hizmetleri numaralarını arayabilirsiniz. GÜMÜŞHANE MERKEZ için arıza takip ve arıza bildirimi yapabilirsiniz. Ayrıca aboneliğiniz ile ilgili fatura ve borç görüntüleme ve diğer sorgulama işlemlerini online yapabilirsiniz.

Açıklamalar: GÜMÜŞHANE MERKEZ Su Kesintisi Sorgulama, GÜMÜŞHANE MERKEZ Su Arızaları bildirimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.