Bursa Buski Su Fatura Ödeme İşlemleriBursa Buski su faturası ödeme ve borç sorgulama bilgileri için buraya tıklayınız.Buski'nin resmi web sayfasına girerek abone numaranız, Tc kimlik numaranız ile giriş yaparak su fatura borcunuzun sorgulatmasını yapabilir ya da online fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aboneliğiniz ile ilgili çıkan Buski Su fatura ve borç ödeme bilgilerini yukarıda verilen bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Bursa Su Fatura sorgulama ve ödeme bölümünden güncel su faturası borcunuzu öğrenerek online fatura ödemesi yapabilirsiniz. Abone numaranız ile fatura ödemesi yapabilirsiniz. BUSKİ abone numaranız faturanızın üzerinde abone numarası kısmında yazan numaradır.

Fatura Ödeme Kanalları

Bursa Su faturalarınızı ödeyebileceğiniz anlaşmalı bankalar ve veznelerin bulunduğu BUSKİ Su fatura ödeme noktalarının listesi:

Anlaşmalı Kurumlar:

PTT Şubelerinden BUSKİ faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar:

Tüm bankalardan BUSKİ Su faturalarınızı ödeyebilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

BUSKİ Vezneleri:

Bir çok ilçede bulunan yetkili Bursa Su fatura ödeme veznelerinden fatura ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca Şehrin Muhteliflerlerinde Bulunan Kioks Cihazlarından ve interent üzerinden ödeme yapılmaktadır.

Su Kesintisi Sorgulama

Bursa Su Kesintisi

Kategori: Su Faturası Ödeme >  Bursa BUSKİ Su Fatura Ödeme