Malatya MASKİ Su Fatura Ödeme İşlemleriMalatya MASKİ su faturası ödeme ve borç sorgulama bilgileri için buraya tıklayınız.Abone numarası, sicil numarası ya da Tc kimlik numaranız ile giriş yaparak Maski su fatura borçlarınızın sorgulatmasını yapabilir ve ödeme işlemlerinizi online gerçekleştirebilirsiniz. Bu bölümden Maski su fatura ve borç ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Yukarıda verilmiş olan bağlantı üzerinden aboneliğiniz ile alakalı çıkacak olan borçlarınızın ve faturalaranızın bilgisini alabilirsiniz. Dilerseniz bu bölümden online fatura ödemesi işlemlerinizide gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri numaranız ve sicil numaranız ile fatura ödemesi yapabilirsiniz. MASKİ müşteri numaranız ve sicil numaranız faturanızın üzerinde ilgili kısmında yazan numaradır.

Fatura Ödeme Kanalları

Malatya Su faturalarınızı ödeyebileceğiniz anlaşmalı bankalar ve tahsilat veznelerinin bulunduğu MASKİ Su fatura ödeme noktalarının listesi:

Anlaşmalı Kurumlar:

PTT Şubelerinden ve Faturamatik ödeme veznelerinden faturanızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar:

Anlaşmalı bankalardan Malatya Su faturalarınızı ödeyebilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Malatya MASKİ Fatura Ödeme Noktaları - Anlaşmalı Bankalar

MASKİ Vezneleri:

Bir çok ilçede bulunan yetkili  Malatya Su fatura ödeme tahsilat veznelerinden ve internet üzerinden fatura ödemenizi yapabilirsiniz.


Su Kesintisi Sorgulama

Malatya Su Kesintisi

Kategori: Su Faturası Ödeme >  Malatya MASKİ Su Fatura Ödeme